KONST / Litografier / Färglitografi 14855015
nr 1485 5015
Ann Makander
(f. 1954), Sverige
Signerad, numrerad 41/100, daterad 1988, "växelsång". Färglitografi, bildmått: 45x58 cm, yttermått inklusive ram: 61x74 cm
Ann Makander, svensk målare och grafiker född i Malmö 1954.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 19:52:56
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr